KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12144088
nr 1214 4088
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Etsning, "Hammarby hamnen", PT, signerad. -66. Motivet: 15x24
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:22:08
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth
nr 1214 4088
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
måndag 29 oktober 2018 |
Hasse Lindroth